AYHAN SEFER ÜSTÜN, DÜĞÜN CEMİYETİNDE GÖRÜLDÜ.


Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ve birçok önemli filmlerin dekorasyon ustalığını yapan Şemsi Çobanoğlu’nun tek oğlu Mert ile Aslen İzmit’li olan Çiğdem & Emre Şahin çiftinin güzeller güzeli kızı Çağlanur; önemli isimlerin şahitlikleri ile gerçekleşen nikâh ve çok sayıda seçkin davetli topluluğunun katıldığı düğün töreni ile evlenerek yuvalarını kurdu.

Kız evinden davul zurna ile çıktı

Bir firmada bilgi işlemci olarak görev yapan Mert Çobanoğlu ile yine bir şirkette Muhasebeci olan görev yapan Çağlanur Şahin çifti; Kale Düğün Salonu’nda gerçekleşen muhteşem düğün töreni ile evlenerek yuvalarını kurdu. Çağlanur & Mert çifti; kısa bir süre önce Kocaeli Kartepe’de bulunan Acısu Kültür Merkezi’nde nişan törenini gerçekleştirerek, evliliklerine ilk adımını atmıştı. Düğün öncesi davul zurna eşliğinde ve sonrasında yapılan dua ile güzeller güzeli gelin Çağlanur’u kız evinden alan yakışıklı damat Mert; mutluklarına düğün töreni ile devam etti. Davetlileri tek tek kapıda karşılayan Anne Sevim Çobanoğlu ile baba Şemsi Çobanoğlu, düğün töreninin kusursuz geçmesi için ellerinden geleni yaptı.

Davutoğlu Mutluluklar dileriz” çiçeği yolladı

Törene eşi Sare Davutoğlu ile birlikte nikâh şahidi olarak katılması beklenilen eski Başbakanlardan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun ani çıkan programı nedeniyle katılamadığı Çağlanur & Mert Çobanoğlu’nun çiftini çektiği telgraf ve yolladığı üzerinde “Mutluluklar dileriz” çiçeği ile tebrik etti. Çiftin nikâh şahitliklerini ise; TBMM 22, 23, 24 ve 26. dönem Sakarya Milletvekili, Gelecek Partisi Genel Merkez Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Ayhan Sefer Üstün, Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ve Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay “Evet” diyerek üstlendi.

Akif Yener coşturdu

Cemiyete; İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi ve LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan, İYİ Parti Erenler İlçe Kadın Politikaları Başkanı Sevgi Mutlu, Gelecek Partisi Sakarya İl, ilçe ve Kadın Kolları yöneticileri, eksiksiz tam kadro katıldı. Gecenin bir diğer sürprizi ise “Onun adı efsane Sakarya, Ne aşk ne hayat ve Sakaryaspor 50 yıl marşı (Bu kalp seninle Sakaryaspor) eserlerinin bestekârı olan Sakaryalı ünlü Sanatçı Akif Yener; söylediği slow şarkısı ile Çağlanur & Mert Çobanoğlu çiftini ettirirken, Sakaryaspor 50 yıl marşı ile genç çifti ve davetlileri coşturdu. Cemiyet çekilen aile fotoğrafları ile sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir