ÇETİN SARI’NIN KARIN AĞRISI ÇOK ŞİDDETLİ,ABUK SABUK KONUŞTU. .

Akyazı sanayi sitesi kooperatifini fes edip,mallarını kontrol altında tutan Çetin Sarı,konu Gazetecı Yaşar Durmuş tarafından gündeme taşınması,sorular yöneltmesi üzerine,Çetin Sarı,nın karın ağrısı şiddetlendi
Açiklanması üzerine sorulan sorulara cevap vermek yerine, yaptığı açıklama ile tehdit ve hakaret içeren sözler sarf eden Çetin Sarı,ya cevap Yaşar Durmuş’tan geldi.
Yaşar Durmuş 316 dükkan sahibini neden kurdugün 20 üyeli derneğe üye yapmıyorsun dedi,, cevap olarak Çetin Sarı muhatap almıyorum dedi. .
Fes ettiğin sanayi sitesi kooperatifinin dükkan ve arsalarını satıp kooperatif üyesi olan 316 dükkan sahibine eşit dağıtmıyorsun??
Fes ettiğin kooperatifin gayri menkullari derneğe kayıtlımı??
Derneğe kayıtlı değil ise sen bu gayrimenkulların,20 üyeli dernek adına kira topluyormusun???
Derneğin gelir gider cetvelini nasil dolduruyorsun?
Gelir, gider hanesini kendi cebindenmi yapıyormuş gibimi gösteriyorsun?
Fes ettiğin kooperatifin malı olan arsa,senin fes ettiğin için tapusuz konuma düştü,bu arsaya kaçak yaptığın dükkanların kirasını kimin adına topluyorsun??
Tapusuz arsaya kaçak yaptığın dükkanların imar affı dilekçesini belediyeye kendi adınamı yazdın,dernek adınamı yaptın sorularina cevap olarak şunu yazdı,mafya oluşümu var,yel kayadan ancak toz alır demiş. .sorulara cevap vermemek için mafya kelimesi kullanan Çetin Sarı ,yel kayadan nealır ancak toz alır cümlesi ile Yaşar Durmuş,u elaltından tehdit etmiş oldu. .
Sorular hala cevapsız ancak gazeteci Yaşar Durmuş yelinede,kayadan kopacak tozunada varım diyerek hodrimeydan çekti
28 yıldır ,Akyazı,da gazetecilik yaptim ,yeri geldi Çetin Sarı,ninda hakkını savundum diyen Durmuş Çetin Sarı gibiler begensin diye gazeteci olmadım olmamda dedi.
Hiç bir yetkisi yokken sanayide kira toplamak haraç olmuyormu diyen Yaşar Durmuş,Sarı,ya aynaya bak mafya oluşum lideri görünür belki diye cevap verdi.
Abuk sabuk açıklamalar yapacağına,dukkan sahiplerini ayağına çağırmaya utanmadan,derneğimize asilsız saldirı yorumun ise derneğime olarak desen,bir defa doğru konuşmuş olacaksın ,tavsiyesi Durmuştan Sari,ya gelen ikaz.
Gazeteci Yaşar Durmuş ,Cetin Sarı,ya sorduğu

soruların cevabını daha almadı.
Çetin Sarı,nın ayağına gidecek olan ,hakkı yenen esnaf,bu soruların cevabını alırsa,Durmuş,ta öğrenmiş olacak. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir